Bicyklovanie

Cyklistické tašky

Ak uvažujete o kúpe cyklistické tašky pre svojich priateľov, mali by ste si všimnúť veľa možností, a môžete dokonca zmiasť o tom, ktoré z nich kúpiť, a to najmä ak sa jedná o darček pre cyklistov. Vaše možnosti sú však neobmedzujú len na odolnosť a pevnosť, ale v skutočnosti vzťahovať na dobrý vzhľad a trendy rovnako.

Aj keď existuje mnoho cyklistov, ktorí nemajú radi, aby sa tašky na kolesách alebo na ich tele, myslím, že vrecia ako cyklistické batohy sú jedným z najlepších darčekov pre cyklistov. Vaši priatelia budú pravdepodobne zistíte, tieto bicykle dary veľmi užitočné.

Cyklistické tašky, batohy alebo na bicykli Požičovňa Taška na riadidlá?

Ak máte v pláne vydať sa na túru po dosiahnutí svojho cieľa, potom by som obhajovať cyklistický batoh, pretože si môžete vziať so sebou, ako si výlet. Ale ak je to len výlet na bicykli a potom sedla bicykla vrece bude lepšia voľba. Takže to závisí na vašej potrebe.

Ak sa chystáte na krátky výlet, ktorý je menší ako 70 míľ, budete potrebovať malú požičovňu Taška na riadidlá alebo na bicykli sedlo tašku. Ak plánujete ísť na dlhé cesty trvať pár dní, budete potrebovať väčšiu batožinu, a tým aj väčšie tašky. Možno použiť brašne na kolesá rozdeliť hmotnosť rovnomerne na oboch stranách kolesa - predné aj zadné.

Čo nosiť v taške?

Sedlové tašky sú ideálne pre malé veci, ako je mobilný telefón, kľúče alebo peňaženku. Uistite sa, že si so sebou aj vonkajší lekárničku. Za to, že si so sebou nejaké jedlo (ako energetické tyčinky a ovocie), a niektoré kol bezpečnostné vybavenie. Ak ste milovníkom hudby, môžete mať váš iPod alebo iné veci v týchto vreckách, keď nemám používať svoj iPod pri jazde na bicykli.

Ak sa chystáte v zime, môžete mať kolesá dážď zariadenia, extra mikinu alebo pár ponožiek cykloturistiku.

Ďalšou dôležitou vecou na prepravu bicyklov je jednoduchý Sada na opravu. Ak sa chystáte do vzdialených miest, môžete mať väčšiu batožinu, ale dávam prednosť cestovanie svetlo.

Pozrite sa na mojom zozname kolies tašky

Cyklistické koše - Ak hľadáte darček pre cyklistov vo vašom živote, a nechcete míňať veľa peňazí, za čo cyklistických doplnkov, ako sú napríklad bicykle koša. Požičovňa zadné a predné koše sú skvelé pre prepravu všetkých vašich vecí, keď vaše cestovanie cez kolesá.

Cyklistické tašky - Ak ste novým bicykli alebo ste nakupovanie pre cyklistov, možno neviete, čo cyklistické tašky sú. Tašky sú cestovné tašky určené pre dlhšie vzdialenosti. Sú pripevnené k jednej strane predné alebo zadné kolesá, a oni sú zvyčajne pripojené k bicykla s háčikmi alebo pásmi.

Tašky sedla bicykla - Ak nie ste cyklista, ale máte cyklistu vo svojom živote, mali by ste vedieť, čo tašky sedla bicykla sú. Sedlové tašky sú zipsové tašky, ktoré sú pripojené pod sedadlom na bicykli. Oni sú zvyčajne malé a stredne veľké vrecia, a oni sú chcel byť ľahko prístupné pri jazde.

Požičovňa Taška na riadidlá - riadidlá bicyklov taška je skvelým riešením ukladania dát pre cyklistov na cestách. Umožňujú veci motorkárov byť na dosah, keď na bicykli, ale chránené pred poveternostnými vplyvmi. Sú zložitejšie než jednoduché koleso koša, ale v prvom rade slúži rovnakú funkciu. Taška na riadidlá by skvelý darček pre všetkých motorkárov.

Požičovňa Rukoväte tašky - Požičovňa riadidlá tašky sú veľmi užitočné a praktické, pretože cyklista môže otvoriť a dostať to, čo on alebo ona musí zakaždým, keď chce, bez toho aby museli vystúpiť na bicykli alebo dokonca zastaviť na bicykli. Prečítajte si viac a dostať váš priateľ na bicykli tyčovú vak ako darček.

Cyklistika batoh - Batoh na bicykli je nevyhnutné zariadenie pre takmer všetkých cyklistov. Cyklistické batohy sú ideálny darček, najmä pre akékoľvek jazdca, ktorý cestuje akýkoľvek typ dlhé vzdialenosti. Tieto batohy sú dostatočne veľká pre všetky základné zariadení každý správny cyklista potrebuje počas dlhých jazdenie na bicykli alebo cyklistické výlety.


Komentáře k článku.

Úver na cokolvek

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok